Tee torudele head!

Koostöös ProtectPipe Estonia OÜ-ga pakume Teile seadet, mis võimaldab ennetada ummistuste tekkimist ning kõrvaldada need äravoolutorudest ilma ohtliku keemiata.

Ummistused eemaldatakse torudest aktiivsete mikroorganismide poolt kiiresti ning pole enam halba lõhna ega äädikakärbseid.

Paigaldamine on kiire ja ProtectPipe Estonia OÜ pakub võimalust esimene kuu PROOVIDA seadet ja kui see Teie ootusi ei täida, oli testperiood TASUTA!

 

Kuidas see ProtectPipe lahendus töötab?

 

1no Orgaanilised jäätmed

Orgaanilised jäätmed satuvad kanalisatsiooni. Toidujäätmed , juuksed ja rasv kinnituvad äravoolutorudele.

 

noUmmistused

Aja jooksul jäätmeid koguneb ja need võivad ummistada äravoolutoru.

 

noKorrosioon

Orgaanilised jäätmed hakkavad lagunema ja põhjustavad ebameeldivat lõhna. Lagunemisprotsessi käigus tekivad vesiniksulfiidid, mis põhjustavad torude murenemist.

 

yesAnnustamine

Kui aktiivsed mikroorganismid sisenevad äravoolutorusse, siis nad hakkavad kasutama rasva ja teisi orgaanilisi jäätmeid kütusena muutes need veeks ja süsihappegaasiks.

 

yesAktiivsed mikroorganismid

Elusad mikroobid moodustavad toru sisepinnal biokile, mis takistab orgaaniliste jäätmete kleepumist toru sisepinnale ja vesiniksulfiidide moodustumist.

 

yesPika-ajaline kasutegur

Kasutades seda seadet regulaarselt, saate lahti ebameeldivast lõhnast, äädikakärbestest ja ummistustest. Regulaarne kasutamine peatab torude korrosiooni ja tõstab oluliselt nende eluiga.