Koduekspress

Väike kodu (-75 ruutmeetrit)
 

Al 55 €. Hind sisaldab kodukoristust ökoloogiliste ja biolagunevate puhastusvahenditega, koolitatud koristajaid ja antibakteriaalseid koristustarbeid.

Keskmine kodu (kuni 150 ruutmeetrit)

Al 65 €. Hind sisaldab kodukoristust ökoloogiliste ja biolagunevate puhastusvahenditega, koolitatud koristajaid ja antibakteriaalseid koristustarbeid.

Suur kodu (kuni 200 ruutmeetrit)

Al 70 €. Hind sisaldab kodukoristust ökoloogiliste ja biolagunevate puhastusvahenditega, koolitatud koristajaid ja antibakteriaalseid koristustarbeid.

Iganädalane või perioodiliselt (iga paari nädala tagant, korra kuus vms) toimuv hoolduskoristus. Kokku lepitud nädalapäeval ja kellaajal hakkab Sinu kodus käima kindel koristaja. (Haiguse ajal saadame kliendiga kokkuleppel asenduskoristaja). Puhastame Sinu kodu regulaarselt ökoloogiliste ja biolagunevate puhastusvahenditega, vajadusel kasutame aurupesurit. Hind sõltub sellest, kui tihti hoolduskoristust soovite. Võimalik tellida ka ühekordne hoolduskoristus.

Lisainformatsioon

Kui Sinu kodu jääb kesklinnast kaugemale kui 20 km, siis lisandub transpordikulu.
Kui soovid lisateenuseid, siis küsi julgelt hinnapakkumist! NB! Kui meie koristaja haigestub, siis pakume asenduskoristajat (kui ei soovi pakutud koristajat, palume tasuda 50% koristuskorra maksumusest, et objekt oleks jätkuvalt koristusgraafikus).

 

Palume peale koristusteenuse osutamist töö üle vaadata. Pretensioonid töö kvaliteedi või kahju tekitamise kohta palume esitada kohe peale töö teostamist kirjalikus vormis. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.