Meist

Puhastusekspress on erakapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda võimalikult tervislikku koristust. Vee kasutamine on kõige looduslähedasem puhastamise viis. Koristamine toimub aurupesuri ja kvaliteetsete põhiliselt veega puhastavate Norwex puhastustarvete abil, vajadusel kasutame ainult bioagunevaid Norwex puhastusaineid. Tolmu imeme veefiltriga tolmuimejaga.

Miks valida Puhastusekspress?

Kodukeemia on kahjulik Sinu ja Su lähedaste tervisele

On tõestatud, et kodukeemias on hulgaliselt tervisele kahjulikke ühendeid (näiteks ammoniaak, vesinikkloriidhape jmt). Need võivad tekitada allergiaid, kahjustada hormoonsüsteemi, pärssida viljakust, kahjustada erinevaid organeid (näiteks maks ja neerud), kahjustada loodet jne. Peale kodukeemia kasutamist jäävad kahjulikud ühendid õhku veel pikaks ajaks ja kahjustavad Sinu tervist vaikselt edasi.

Sinu kodus või kontoris on vähem mürgiseid ja allergiat tekitavad ühendeid

Mõeldes oma klientidele ja töötajatele puhastab Puhastusekspress aurupesuri ja kvaliteetsete põhiliselt veega puhastavate Norwex puhastustarvete abil, vajadusel kasutame ökoloogilisi puhastusvahendeid. Selline puhastusviis ei jäta esemete ja mööbli pinnale ning õhku allergiat tekitavaid ja mürgiseid jääke. Eriti oluline on see laste ja loomadega peredes.

Regulaarne aurupuhastus aitab võidelda tolmuallergiaga, sest hävitab tolmulestad ja nende munad. Muudab mustuse vedelaks ja hävitab selle. Nn. kuiv aur suudab tungida ka kõige sügavamatesse pragudesse ning eemaldada sealt mustuse, bakterid, lestad, eosed ja haigust tekitavad mikroobid. Aur puhastab, desinfitseerib ja hävitab baktereid ja viiruseid. Sellist puhastusmeetodit kasutavad isegi ravimitehased ja haiglad. Tolmu imeme veefiltriga tolmuimejaga, mis ei lase tolmul ruumis lendu minna.

Lisaks veele ja aurule on puhastamisel abiks Norwexi antibakteriaalsed mikrofiiberlapid ja –mopid, mis aitavad hävitada kuni 90% bakteritest. Norwexi antibakteriaalse mikrokiudkanga sisse on kootud hõbedakiud, mis hoiab kanga kauem puhtamana, vähendades hallituse ja bakterite kasvu ning ebameeldiva lõhna tekkimist. Kasutame Sinu kodu või kontori erinevate piirkondade jaoks erinevate värvidega lappe. Lapid pestakse peale iga kasutuskorda 90 kraadises kuumuses.

Vajadusel valime ökoloogilised puhastusvahendid, mis on on  looduslikku päritolu, ohutud, mittetoksilised ja biolagunevad ning ei oma negatiivset mõju keskkonnale.

Sulle tulevad appi professionaalsed koristajad

Oleme oma koristajad välja õpetanud, et pakkuda Sulle parimat kvaliteeti. Teostame oma töötajatele järelkontrolli, viime läbi jätkukoolitusi.

Sa tunned end turvaliselt

Kui soovid meie teenust kasutama jääda, siis sõlmime Sinuga lepingu. Ühel objektil käib sama koristaja (asendaja pakume ainult puhkuse või haiguse ajal).

Sul on valikuvõimalus

Paketipõhistele teenustele on võimalik tellida juurde lisateenuseid.

Sa säästad keskkonda

Valides keemiavaba koristuse, satub Sinu kodust või kontorist vähem kahjulikke ühendeid õhku, sest me puhastame põhiliselt veega ja ei kasuta taastumatutest loodusvaradest (nt nafta) tehtud puhastusvahendeid ja valime alati biolagunevad tooted.

Sa teed head

Lisaks sellele, et hoiad keemiavaba koristust tellides enda ja ümbritsevate inimeste tervist, saad teha ka head. Puhastusekspress annetab 5% kõigi teenuste maksumusest Eesti Loomakaitse Seltsile.

Kätlyn Kanarbik, firma omanik ja asutaja

Mõistsin olles väikese lapsega kodune ja puhastades igapäevaselt oma maja, kui oluline on teha seda võimalikult ohutult minu perekonnale. Keegi meist ei taha vabatahtlikult sisse hingata mürgiseid kemikaale. Samas on oluline, et kodu oleks puhas ning seal oleks vähem meile kahjulikke baktereid. Nii jõudsingi aurupuhastuse ja keemiavaba koristuseni. Lõin selle firma, sest tahan seda pakkuda ka Sulle.