Avaleht / Ökoloogiline kodukoristus

Ökoloogiline kodukoristus

Kodukeemia on kahjulik Sinu ja Su lähedaste tervisele

On tõestatud, et kodukeemias on hulgaliselt tervisele kahjulikke ühendeid (näiteks ammoniaak, vesinikkloriidhape jmt). Need võivad tekitada allergiaid, vähkkasvajaid, kahjustada hormoonsüsteemi, pärssida viljakust, kahjustada erinevaid organeid (näiteks maks ja neerud), kahjustada loodet jne. Peale kodukeemia kasutamist jäävad kahjulikud ühendid õhku, põrandale, pindadele veel pikaks ajaks ja kahjustavad Sinu tervist vaikselt edasi.


Ökoloogiline kodukoristus hoiab Su tervist:

Kui hoolid sellest, mida nahale määrid ja suhu pistad, peaksid hoolima ka sellest, millega oma dušikabiini puhastad või nõusid pesed. Ökoloogilised ja biolagunevad puhastusained ei jäta esemete ja mööbli pinnale ning õhku allergiat tekitavaid ja mürgiseid jääke. Eriti oluline on see laste ja loomadega peredes. Kõik, kes hoolivad haiguste ennetamisest ja pikaealisusest, peaksid tähelepanu pöörama mitte ainult toitumisele ja stressitasemele, vaid ka keskkonna toksilisuse astmele.


Ökoloogiline kodukoristus vähendab Su ökoloogilist jalajälge:

Meil kõigil lasub vastutus vee kui eluallika ees. Osa kemikaale ladestub pinnasesse, osa satub põhjavette, mida kasutame oma janu kustutamiseks, ning osa satub merre ja ookeanidesse. Vesi saastub ja kahjustab seal elavaid elusolendeid. Kõik kahjulikud ained settivad keskkonnas, mida peame tulevastele põvedele pärandama. Ökoloogilised ja boilagunevad puhastusvahendid lagunevad looduses täielikult. Sellega saad anda oma panuse vee, maa ja keskkonna saaste vähendamiseks.

Kodu koristamine

Ökoloogiliste puhastusvahenditega ja taskukohase hinnaga kodu koristamise teenus Tallinnas! Puhtaks saab iga kodu, olenemata suurusest või määrdumise astmest.

Puhastusmasinate rent

Parima tulemuse jaoks, rendi korralk puhastusmasin meilt! Valikus on aurupesurid, tekstiilipesurid ja aknapesurobotid, saadaval, lühiajaliseks rendiks.

Akende puhastus

Aknaid peseme seest ja väljast! Nii madalal kui, ka kõrgemal asuvaid aknaid. Töö käigus teeme puhtaks ka aknaraamid, aknalauad ja aknavahed

Pehme mööbli puhastus

Kiire ja keemiavaba mööbli süvapuhastus Tallinnas! Puhtaks saavad: diivanid, tugitoolid, vaibad ja tavatoolid. Puhastame ka nahast mööblit!

Kadri Randveer

Täpne, korrektne ja usaldusväärne!

Olen Puhastusekspressi puhastusteenusega väga rahul. Soovitan! Eelkõige teenuse kvaliteedi tõttu

Marget Kiolein

Hinnad väga mõistlikud!

Olen Puhastusekspressi osutatud teenusega alati väga rahule jäänud. Alati on
täidetud ka pisikesed erisoovid.

Alla K, Piritalt

Kindlasti parim puhastusteenindaja!

Soovitan firmat kindlasti, sest see on turvaline ning vajadusel leitakse ruttu asenduspäev või asendusteenindaja. Kodu saab puhtaks igaljuhul

Kaisa Gutman

Soovitan ka teistele!

Soovitaksin ja olengi soovitanud ka teistele, kes soovivad oma kodus puhastustöid lasta teostadakuna lahenduste leidmine, hea kvaliteet ning usaldusväärsus on Puhastus ekspressis olemas

Eva Liina Mätlik

Kõige paremini investeeritud raha!

Puhastusekspress on esimesest kirjavahetusest alates väga professionaalse mulje jätnud. Ja kodu on iga koristuskorra järel puhas ilma ühegi kaebuseta.

Addinol Lube Oil OÜ

Soovitan teistelegi!

Teevad kogu soovitud töö igal meile sobival ajal ning pole kordagi  pidanud tööde tegemist üle kontrollima või tegema.