Suurpuhastus

Kord või paar aastas võid vajada oma kodus või kontoris põhjalikumat koristust. Isegi, kui oled väga hoolas olnud, siis hoolduskoristus ei jõua kõikidesse kohtadesse. Suurpuhastus on põhjalikum ja selle raames teostatakse ka töid, milleni igapäevakoristusega ei jõua. Näiteks tualett- ja pesuruumides eemaldatakse võimalusel raskemaid setteid. Suurpuhastus võib olla ühekordne või eelneda regulaarselt toimuvale tavakoristusele. Tugevatoimeliste puhastusvahendite asemel kasutame biolagunevaid ja ökoloogilisi puhastusvahendeid, vajadusel aurupesurit,

Suurpuhastus on Sulle abiks ka remondijärgselt, pidude eelselt ja järgselt ning kolimiseelselt või -järgselt.

Lisaks hoolduskoristuse (Koduekspress/Kontoriekspress) baastöödele kuuluvad suurpuhastuse alla:
*Seinte ja kõrgemal asuvate kapipealsete  puhastamine
*Võimalusel raskemate setete eemaldamine vannitoas, tualetis ja köögis; vuugivahede puhastamine
*Ämblikuvõrkude eemaldamine
*Saunapalkide ja –lava puhastamine (kokkuleppel)
*Lampide, ukseliistude, põrandaliistude, lülitite, karbikute, pistikupesade, radiaatorite puhastamine tolmust
 

Lisainformatsioon
Võimalusel arvestame erisoovidega. Teostame kõik tööd kliendiga kokkuleppel. Küsi hinnapakkumist! Hind sõltub objekti asukohast, suurusest, töömahust ja-iseloomust, erisoovidest. Kui objekt asub kesklinnast üle 20 km, siis lisandub eraldi transpordikulu. Võta meiega ühendust!

 

 

 

heart Lisaks pakume! SPA PUHASTUS (suurpuhastus/kodu lõhnastamine JOIK toodetega). Küsi pakkumist!

 

 

NB!

  • Palume peale koristusteenuse osutamist töö üle vaadata. Pretensioonid töö kvaliteedi või kahju tekitamise kohta palume esitada kohe peale töö teostamist kirjalikus vormis. Hilisemaid pretensioone ei arvestata!
  • Palume teatada suurpuhastuse tühistamisest vähemalt 24h ette! Vähema etteteatamisajaga kuulub kliendi poolt tasumisele 50% teenuse hinnast, mitteteatamisel 100%!